Bisiklet Dostu Hotel

Antalya Konyaaltı’nın muhteşem doğasında yer alan Pacco Hotel & Spa, deniz ve dağ manzarasının eşsizliğinde, siz değerli misafirlerimize unutamayacakları bir tatil için kapılarını açıyor.

Oda & Kahvaltı konseptiyle hizmet veren otelimizde, sabahları uyandığınızda açık büfe zengin kahvaltı ile tatilinizin her gününe güzel başlıyorsunuz. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve otelimize yakın olan ücretli/ücretsiz plaj seçenekleri ile hem sizin hem de ailenizin tatili keyifli geçiyor.

Havaalanına 20 km, otogara 6 km ve kaleiçi’ne 6 km mesafede olup Antalya’yı gezmek isteyen, alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz, yakınlardaki AVM’lere kolayca ulaşabilir, birbirinden güzel dükkânları gezerek Antalya hatırası hediyelik eşyalar bulabilirler. 

Otelimiz, 24 saat resepsiyon hizmeti ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Araçları ile gelen misafirlerimiz için özel otopark, tatil anılarını paylaşmak ve iş & özel görüşmeleri için ücretsiz wi-fi ve 24 saat oda servimiz bulunmaktadır.

BİSİKLET DOSTU OTELİNİZ…

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İÇİN VARIZ!

Sürdürülebilirlik ve yenilik el ele gider. Pacco Hotel & Spa olarak çevreye olan bağlılığımız yaptığımız her şeye entegredir.

Denizin ve kumun başkentini Akdeniz‘de 2 tekerlek üstünde çevrenizde bulunan birçok tarihi ve yerleri keşfedin…

Bisiklet turunuz sizi hayaller ötesine götürür. Antalya’yı keşfetmek için, Pacco Hotel & Spa sizi kişisel dokunuşuyla ağırlayacaktır.

BİSİKLET DOSTU OTEL POLİTİKAMIZ

Sorunsuz bir bisiklet tatili için ihtiyacınız olan her şey!

  • Sürekli CCTV tarafından izlenen bisikletiniz için güvenli park alanı. Bisikletler misafir odalarına alınmamalıdır.
  • Onarım ve tamiratlar için atölye ve teknik asistan
  • Bisiklet yıkama alanı
  • Bisiklet kıyafetleri için çamaşırhane hizmeti
  • Bisiklet garajında elektrikli bisikletler için şarj imkanı
  • Spor masajı konusunda setifikalı terapist
  • Bisikletçilere yönelik kıyafet, malzeme, tamir kiti, yedek parça gibi ürünlerin satışı
  • Enerji içecekleri ve enerji barları satın alma imkanı
  • Özel kahvaltı menüsü
  • Hazır kumanya seçenekleri

BİSİKLET KİRALAMA

Kendi bisikletinizle seyahat etmiyorsanız, Antalya’yı bisikletle keşfetmek için otel bisikletlerimizden birini kiralayabilirsiniz.

ROTALAR

Antalya’nın size teklif ettiği pek çok şey var. Gününüzü keşfetmek için harcayabilirsiniz ve yine de keşfedecek pek çok şey kalır.

İlk defa Antalya’ya geliyorsunuz ve bu heyecan verici şehri ve çevresindeki görülecek yerlerini kaçırmak istemiyor musunuz? Size sunacağımız rotalar sizi Antalya’nın en meşhur ve güzel görülecek yerlerine götürecek. Bu rotalar Antalya’yı gezerken size rehber olacak ve Antalya’daki ziyaretiniz sırasında görülecek hiçbir yeri kaçırmayacaksınız.

Bisiklet Antrenman Rotaları

Antalya Konyaaltı Rotası (4.7 Km) için tıklayınız.

Antalya Konyaaltı - OLimpos Rotası (147,2 Km) için tıklayınız.

Antalya Konyaaltı - Korkuteli Rotası (127,5 Km) için tıklayınız.

Antalya - Kemer Rotası (40,9 Km) için tıklayınız.

 

ANTALYA