About Us

Homepage About Us

PACCO HOTELS & SPA

Located in the magnificent nature of Antalya Konyaaltı, Pacco Hotels opens its doors to you, our valued guests, for an unforgettable holiday in the uniqueness of the sea and mountain views.

In our hotel, which serves with Bed & Breakfast concept, you start every day of your holiday with a rich breakfast buffet. With an outdoor swimming pool, children's pool and paid / free beach options close to our hotel, you and your family will enjoy your holiday.

Our hotel has 4 suites, 1 family room, 1 king suite, 16 standard rooms with land view, 16 rooms with sea view, 10 rooms with side sea view, single and double rooms in total 48 rooms. All of our rooms are laminate coated and some of our standard rooms are handicapped friendly.

Our hotel offers a 24-hour reception service to our valued guests. Private parking for guests arriving by car, to share your holiday memories we provide free wi-fi for business and private conversations. 24-hour room service is available.

20 km to the airport, 21 km to Anfaş Fair Center, 6 km to the bus station and 6 km to the Old Town. Guests who want to visit Antalya, who want to shop, you can easily reach the nearby shopping malls, you can find souvenirs of Antalya souvenirs by visiting beautiful shops.

Misyonumuz

Misafir istek ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara kaliteli bir hizmetle ulaşan, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, 4 yıldızlı tesis standartlarında, sürdürülebilir ve misafir memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir işletme olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde adını duyurmuş, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, farklı tasarımına yakışır şekilde sürekli olarak fark yaratan ve değer katan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve lider bir turizm tesisi olmaktır.

Yönetimin Taahhüdü

Tesisimiz Antalya Konyaaltı Turizm Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Misafirlerimize “Otel Yönetimi ve Konaklama Hizmetleri Sunumu” kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerde iç ve dış bağlamlarımızdan ödün vermeyiz. Misafirlerimizin memnuniyeti Yasal otoriteler Değişen rekabet koşulları dış bağlamlarımızı temsil ederken; Teknolojik gelişime ayak uydurmak, Dış Kaynaklı Proseslerimizi özümsemek, “DEĞER”lerimiz “KÜLTÜR”ümüz ise iç bağlamlarımızı oluşturmaktadır. İnsan bizim için en temel “DEĞER”dir. Misafirlerimizin memnuniyeti, huzurlu ve eşsiz bir tatil deneyimlemeleri ne kadar önemliyse; çalışanlarımıza kendilerini mutlu hissettikleri bir çalışma ortamı sağlayabilmek de o kadar önemlidir. Çalışanlarımızı seçerken; din, dil, ırk ayrımı gözetmeyiz. Kazandığımız her başarıya katkı sağlayacak, vizyon sahibi, ekip ruhuna inanan, insani değerlere önem veren, yetenekli, çalışma ahlakına sahip çalışanlarımızı taktir ve teşvik ederiz. Çünkü biliriz ki; “Misafir memnuniyeti, çalışan memnuniyeti varsa mümkündür.” Bağlamlarımızın etkileşimi ile oluşacak “HİZMET KÜLTÜRÜ” ise misafirlerimize vaat ettiğimiz ayrıcalıktır. Tesisimizde tüm bu bağlamlar üzerine inşa edilmiş olan kalite yönetim sistemimizin kurulumu, sürekliliği ve sürekli iyileştirilmesi için yeterli donanımda liderlerimiz atanmıştır. Kaliteyi ölçülebilir hale getirmek ve iç-dış bağlamlar arasında bir köprü oluşturmak adına hedefler belirlenmiş ve temelleri politikalar ile çalışanlara duyurulmuştur. Takip ve uygulamasından sorumlu olduğumuz tüm standartlar, yasal şartlar ve misafir şartları kalite sisteminde dokümante edilmiş, sürekli güncelliği sağlanmaktadır. Kalite sistemi proseslerimizde; “RİSK BAZLI DÜŞÜNMEK” esastır. Her zaman bir sonraki adımı analiz ederek; daha az uygunsuzluk, daha fazla iyileştirme, daha yüksek memnuniyet sağlamaktır.

Pacco Hotel & Spa Pacco Hotel Birds

SUBSCRIBE FORM